+90 850 4 663 663

LOJİSTİK HABERLERİ DKV, OTOMATİK GEÇİŞ KOLAYLIĞINI SLOVAKYA’YA DA TAŞIDI

DKV, OTOMATİK GEÇİŞ KOLAYLIĞINI SLOVAKYA’YA DA TAŞIDI

dkv, otomatik geçiş kolaylığını slovakya’ya da taşıdı

DKV Box Europe ile geçiş ücretlerinin otomatik ödenmesi uygulaması artık Slovakya’daki ücretli otoyollarda da kullanıma girdi. Tek kutu ile geçiş kolaylığı, 14 ülkedeki 16 ücretli geçiş noktasında ücretlerin otomatik ödenmesini sağlıyor.

Avrupa Elektronik Geçiş Ücreti Hizmeti’ni (EETS) destekleyen DKV Box Europe ile geçiş ücretlerinin otomatik ödenmesi uygulaması artık Slovakya’daki ücretli otoyollarda da kullanıma girdi. Ağırlığı 3,5 tonun üzerindeki araçlarda geçerli olan bu uygulama için DKV Box Europe tak-çalıştır kurulumuyla kolayca kullanılıyor. Tek kutu ile geçiş kolaylığı, 14 ülkedeki 16 ücretli geçiş noktasında ücretlerin otomatik ödenmesini sağlıyor.

Yol üstü ödemeler ve çözümler konusunda Avrupa’nın şirketten şirkete hizmet veren lider mobilite platformu DKV Mobility’nin müşterileri artık 3,5 tonun üzerindeki araçlarının Slovakya’daki ücretli otoyol geçiş ücretlerini DKV Box Europe ile otomatik olarak ödeyebiliyor. Slovakya’daki otomatik ödeme işlemleri daha önce ücretli otoyol işletmecisinin sunduğu bireysel bir çözümle mümkün oluyordu.

DKV Box Europe’un kurulumu, hazırlanması ve mobil ağ arayüzüyle güncellenmesi son derece kolay. Ayrıca müşteriler Slovakya ücretli otoyol geçiş ödeme fonksiyonunu mevcut DKV Box Europe kutularına çevrimiçi ekleyerek bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Böylece kutu değiştirmeye gerek kalmıyor.
Slovakya ücretli otoyol sistemi ve DKV Box Europe, Avrupa Elektronik Geçiş Ücreti Hizmeti (EETS) ile uyumlular. EETS, kullanıcıların Avrupa’nın ücretli otoyollarını bir EETS hizmet sunucusuyla yapılacak tek sözleşme ve tek cihazla kullanmalarını sağlamayı amaçlıyor.

‘Tüm veriler tek faturada’

DKV Mobility Geçiş Ücreti ve Geri Ödeme Hizmetleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune yeni hizmetle ilgili şunları söyledi:

"Otomotiv lojistik sektöründeki müşterilerimizin çoğu Slovakya’dan geçiyor ve komşu ülkelere ve güneydoğu Avrupa’ya doğrudan ulaşım bağlantıları bulunan bu ülkeden bir lojistik ağ merkezi olarak yararlanıyor. Geçiş ücreti ödemeleri için DKV Box Europe kullanarak idari maliyetlerini azaltabilir ve daha verimli çalışabilirler. Çünkü ücret sorunsuz ve kolay bir şekilde tek cihazla, tek sözleşmeyle ödeniyor ve tüm veriler tek faturada görülebiliyor.”

Slovakya’nın da eklenmesiyle birlikte artık DKV Box Europe ile 14 Avrupa ülkesindeki 16 ücretli geçiş noktasında otomatik ödeme yapmak mümkün. Bu ülkeler arasında Macaristan, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Avusturya, Belçika, Fransa, İspanya, Polonya, Portekiz, Slovakya ve İsviçre yer alıyor. Araca kurulumu yapılan bu kutu ile aynı zamanda Almanya’daki Warnow Geçidi ve Herren Tüneli, Belçika’daki Liefkenshoek tüneli, Danimarka’daki Storebælt ve İsveç’teki Øresund köprülerinde geçiş ücretleri ödenebiliyor.Bulgaristan sınırlarında yakalanan yasaklı maddeler ve bu durumun yarattığı trafikten dolayı Bulgaristan Gümrü...

TÜİK verilerine göre geçen yıl Türkiye’nin Almanya, Belçika, Hollanda ve Lüksemb...

Gece yarısı benzine 1.34 TL, motorine ise 1.11 TL zam yapılması bekleniyor. Zammın ardından İstanbul'da benzin ve mo...

Köprü ve tünel geçiş ücretlerinde 1 Nisan’dan sonra ‘kur ayarı’ bekleniyor....

Hepsini Oku »

 
NakliyeBorsasi.net - YÜK VE NAKLİYE BORSASI - NAKLİYECİLER SİTESİ/PLATFORMU


NakliyeBorsasi.NET, Türkiye ve Balkanların en büyük yük ve nakliye nakliyeciler sitesi/platformu. İthalatçı ve ihracatçı firmların, nakliyat ve lojistik firmalarıyla buluştuğu, bilgi alışverişi yaptığı, binlerce yük ve boş araç ilanı sunduğu, en verimli nakliye portalıdır.horoz lojİstİk kargo hİzmetlerİ ve tİc. a.Ş. logo

Şirket türü: Nakliyat şirketi / Nakliyeci
Şehir: 34850 İstanbul,
Ülke:TR - Türkiye

gÜrallar kİremİt turİzm ve madencİlİk a.Ş. logo

Şirket türü: İthalatçı-İhracatçı Şirketi
Şehir: 43000 Kütahya,
Ülke:TR - Türkiye


NakliyeBorsası.NET
Tel: +90 850 4 663 663
Skype: nakliyeborsasi
İrtibat İçin Elektronik Posta:
admin@nakliyeborsasi.net
info@cargoagent.net
Facebook: Nakliye Borsasi
Google +: Nakliye Borsasi

Hafta içi hergün 09.00-18.00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz.

Copyright (c) NakliyeBorsası.NET