+90 850 4 663 663

LOJİSTİK HABERLERİ İTALYA TAŞIMALARINDA ŞİMDİLİK SORUN YOK

İTALYA TAŞIMALARINDA ŞİMDİLİK SORUN YOK

İtalya taşımalarında Şimdilik sorun yok

 

İtalya Başbakanı  Giuseppe Conte, dün akşam itibariyle tüm İtalya’yı karantina bölgesi ilan etti. Ülke, yeni bir gelişme olmazsa 3 Nisan’a kadar karantina altında kalacak. Ancak tren ve uçak terminalleri ve toplu ulaşım araçları çalışıyor. Zorunlu olmadıkça evden çıkılmaması tavsiye ediliyor. Tüm toplu etkinlikler ise iptal edildi. Okullar, üniversiteler, kiliseler bir süredir kapalı. Hafta sonları alışveriş mekanları tatil edildi.

Çalışma hayatına herhangi bir kısıt getirilmedi. Ancak evden çalışılması öneriliyor. Şirket çalışanları yıllık izinlerini bu dönemde kullanmaya özen gösterdiği için herhangi bir İtalyan firma yetkilisini aradığınızda iletişim güçlükleri ile karşılaşabilirsiniz.

Mal akışında sorun yok, sürücülerin maske takması zorunlu

Yukarıdaki haller ayrı tutularak İtalyan resmi kurumları  tarafından mal akışı üzerinde herhangi bir kısıtlamaya şimdilik gidilmedi. Ticari araçlar eskisi gibi rahatça hareket edebiliyorlar. Sürücülerin  yükleme ve boşaltmalarda maske takması zorunluluğu olduğu için sürücüler için bu kural sıkı sıkıya uygulanıyor.

Genel olarak tüm kişiler için hükümetin koyduğu kurallara uyulmaması durumunda 3 aya kadar hapis cezası ve para cezası var.Pandemi sonrası, tedarik zincirinin kısalması ve Türkiye-AB arasında daha yakın bir ticari ilişki gelişmesi bekleni...

Türkiye’ye giriş yapan şoförlerin 14 gün karantiya alınması nedeniyle oluşan sıkıntılara ç&o...

Korona virüsü, 400-500 mikrohücre çapına sahip , boyutları büyük bir virüstür,...

Hepsini Oku »

 
NakliyeBorsasi.net - YÜK VE NAKLİYE BORSASI - NAKLİYECİLER SİTESİ/PLATFORMU


NakliyeBorsasi.NET, Türkiye ve Balkanların en büyük yük ve nakliye nakliyeciler sitesi/platformu. İthalatçı ve ihracatçı firmların, nakliyat ve lojistik firmalarıyla buluştuğu, bilgi alışverişi yaptığı, binlerce yük ve boş araç ilanı sunduğu, en verimli nakliye portalıdır.omsan lojistik  a.Ş. logo

Şirket türü: Nakliyat şirketi / Nakliyeci
Şehir: Ankara,
Ülke:TR - Türkiye

gÜrallar kİremİt turİzm ve madencİlİk a.Ş. logo

Şirket türü: İthalatçı-İhracatçı Şirketi
Şehir: 43000 Kütahya,
Ülke:TR - Türkiye


NakliyeBorsası.NET
Tel: +90 850 4 663 663
Skype: nakliyeborsasi
İrtibat İçin Elektronik Posta:
admin@nakliyeborsasi.net
info@cargoagent.net
Facebook: Nakliye Borsasi
Google +: Nakliye Borsasi

Hafta içi hergün 09.00-18.00 saatleri arası bize ulaşabilirsiniz.

Copyright (c) 2007-2019 NakliyeBorsası.NET